|  ورود به سايت   |  شنبه 01 07 1396
 
 
اخبار
تاریخ: چهارشنبه 11 فروردین 1395 نمایش: 222 مرتبه تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)
آتش نشاني زنجان در روز طبيعت آماده براي مقابله با حوادث احتمالي است.

مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري زنجان گفت : اكيپ هاي آتش نشاني زنجان در روز سيزده بدر با تمام توان و تجهيزات ،آماده براي مقابله با حوادث و سوانح احتمالي خواهند بود.

علي محمدي افزود : نيروهاي عملياتي آتش نشاني زنجان در اين روز از سالجاري با 4 اكيپ خودرويي مجهز به تجهيزات و امكانات كامل در مبادي ورودي و خروجي شهر مستقر خواهند شد تا در صورت وقوع حوادث در سريع ترين زمان ممكن به محل برسند. وي با بيان اينكه اين اكيپ هاي خودرويي از نخستين ساعات صبح تا 24روز جمعه در نقاط تعيين شده مستقر خواهند بود اظهار كرد : همچنين در اين روز ازسال ايستگاههاي آتش نشاني زنجان كه در شش نقطه از شهر قراردارند به حالت آماده باش كامل خواهند بود.

محمدي رسيدن به موقع عوامل آتش نشاني به محل حوادث را كاهش خسارت مالي و تلفات جاني بسيار مهم ارزيابي كرد و افزود :

از شهروندان به ويژه رانندگان انتظار مي رود به محض مشاهده خودروهاي آتش نشاني مسيرها را براي عبور باز كنند تا ماموريتهاي محوله درسريعترين زمان ممكن صورت گيرد.

مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري زنجان به شهروندان توصيه كرد قبل از ترك منزل شيرهاي اصلي گاز را بسته و از خاموش بودن وسايل گازسوز اطمينان حاصل كنند و هنگام بازگشت از طبيعت نيز آتش برافروخته شده در تفرجگاه ها را با آب و خاك خاموش كرده و مواظب باشندحشرات و حيوانات موذي وخطرناك جاخوش كرده در ميان اسباب و اثاثيه و وسايل نقيله شان انتقال نيابد.

 

کد: 1036
نویسنده خبر: حمید رضا حسنی
 
تصاویر مرتبط
  • آتش نشاني زنجان در روز طبيعت آماده براي مقابله با حوادث احتمالي است.
امتیاز بندی