ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

خانهاستقرار خودروهاي آتش نشاني در مراسم دسته حسينيه اعظم زنجان
SuperUser Account

استقرار خودروهاي آتش نشاني در مراسم دسته حسينيه اعظم زنجان

ضمن عرض تسليت ايام عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) به اطلاع همشهريان عزيز مي رساند خودروهاي امدادي و اطفاء بصورت تيم هاي ثابت و سيار در نقاط مختلف مسير دسته عزاداري حسينيه اعظم زنجان استقرار دارند و آمادگي خدمت رساني به هموطنان عزادار و عاشقان اباعبدالله الحسين (ع) مي باشند.

مطلب قبلی چرخ گوشت دست كارگر قنادي را بلعيد
مطلب بعدی روز آتش نشان مبارك
Print
155 رتبه بندی این مطلب:
4/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري زنجان

معرفي رئیس سازمان 

نام نام خانوادگي :  مجید امیرفضلی

تحصیلات : -

 

--

 

سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني زنجان در راستاي اهداف ومأموريتهاي خود با حفاظت و صيانت از سرمايه هاي ملي در برابر خطرات آتش سوزي وحوادث ميتواند نقش مهمي را در ايمني پايدار داشته باشد . مجموعه اي با عنوان آتش نشاني با هدف نجات جان و مال انسانها تشكيل يافته و يك آتش نشان قادر است با همه وجود در زيان آورترين شرايط كاري به ياري حادثه ديدگان بشتابد .

شغل آتش نشان ، ياد آور شجاعت ها و از جان گذشتگي هاي مردان بزرگ از جنس ايثار است كه براي مقابله با هر گونه خطرات و حوادث از هيچ كوششي دريغ نكرده ، بلكه تمام وقت با آمادگي لازم براي پوشش ايمني و آرامش خاطر شهروندان تلاشمي كند . از اين رو رويكرد سازمان ، همگام با رشد و توسعه شهري ارتقاء سطح ايمني بوده و از طرفي فرهنگ سازي و آموزشهاي همگاني با هدف همراهي ومشاركت مردم با شعار هميشگي شهري ايمن با مشاركت شهروندان ميباشد .

سرپرست سازمان

معرفي سازمان:

1.     سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري زنجان سازماني است وابسته به شهرداري كه داراي شخصيت حقوقي مستقل و استقلال مالي و اداري است و طبق اصول بازرگاني اداره مي شود كه جهت نيل به اهداف خود اقدام به اجرا موضوعات ذيل با رعايت مقررات موضوعه مي نمايد.

2.       تهيه آمار و اطلاعات مربوط و ارتباط با مراكز اطلاعاتي

3.       ارتباط وهمكاري و هماهنگي و مشورت با مراكز علمي ، نظامي ، پزشكي و ساير سازمانها و اشخاص ذيربط

4.       شناسايي و تملك اراضي پس از تحصيل مجوز قانوني جهت تامين نيازهاي مرتبط با اهداف و وظايف سازمان حسب مقررات مربوطه

5.       تعيين صلاحيت فني و امكانات شركتهاي خصوصي و دولتي تحت عناوين مختلف اعم از طرح ايمني يا شارژ كننده و فروشنده و سازنده ماشين ها وقطعات و ادوات و تجهيزات مختلف مربوط به امور ايمني ونجات و آتش نشاني در سطح جامعه

6.       اقدامات لازم در جهت ارتقاء سطح دانش و بينش فني كاركنان و ارتباط با مراكز علمي و فني و دانشگاهي در داخل و خارج كشور با رعايت مقررات موضوعه.

7.       اشاعه و بكارگيري رشته هاي مختلف ورزشي بين پرسنل سازمان خصوصاً كادر عمليات بمنظور تقويت و آمادگي جسماني و بالا بردن روحيه افراد كه لازمه اين حرفه مي باشد . تمام پرسنل بايد عملياتي باشند و بخشهاي ستادي در حال گردش عملياتي باشند و تامين فضاها و تاسيسات لازم براي اين منظور.

معرفي شوراي سازمان و هيئت مديره :

شوراي سازمان   

 1- دكتر مسیح اله معصومی شهردار و رئیس شورا

2- غلامحسن احمدي ------  عضو شورا

3- دكتر نصيري ---------------  عضو شورا

4- مينا حيدري----------------  عضو شورا

5- رضا حسيني--------------  عضو شورا

هيئت مديره سازمان

1-غلامحسن احمدي -------- رئيس هيئت مديره

2- حسين محمدي -------------  عضو هيئت مديره

3-سيدحميد موسوي--------  عضو هيئت مديره

ارتباط مستقیم

برای ارتباط با مدیر عامل و طرح پيشنهادات و شكايات اینجا کلیک نمایید


 

 


دی ان ان