ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

خانهشيرهاي آتش نشاني

SuperUser Account 0 112 رتبه مطلب: 5/0

در جهت ارتقاء ايمني شهر و خدمت رساني بيشتر و بهينه هنگام آتش سوزي هاي احتمالي  به شهروندان عزيز به تعداد 10 عدد شير آتش نشاني جديد در بازار سنتي و نقاط مختلف شهر نصب گرديد كه آماده بهره برداري  مي باشند.

ايمني در آسانسورها

SuperUser Account 0 119 رتبه مطلب: 5/0

پيش گفتار :

گرفتار شدن در اتاقك آسانسور،گير كردن لباس و اعضاي بدن ميان اتاقك و چاه آسانسور،سقوط در چاه آسانسور و سقوط اتاقك و... از جمله حوادثي است كه شهروندان هر از گاهي با آن روبرو مي شوند و آتش نشانان و نجاتگران آتش نشاني را به كمك مي خوانند.با توجه به اينكه در رخداد بعضي از اين حوادث استفاده كنندگان آسانسور به دليل رعايت نكردن اصول ايمني نقش دارندو اين نقش ناخواسته و صرفا" به علت ناآشنايي در استفاده از آسانسور است.آگاهي بيشتر...

RSS
12

سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري زنجان

معرفي رئیس سازمان 

نام نام خانوادگي :  مجید امیرفضلی

تحصیلات : -

 

--

 

سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني زنجان در راستاي اهداف ومأموريتهاي خود با حفاظت و صيانت از سرمايه هاي ملي در برابر خطرات آتش سوزي وحوادث ميتواند نقش مهمي را در ايمني پايدار داشته باشد . مجموعه اي با عنوان آتش نشاني با هدف نجات جان و مال انسانها تشكيل يافته و يك آتش نشان قادر است با همه وجود در زيان آورترين شرايط كاري به ياري حادثه ديدگان بشتابد .

شغل آتش نشان ، ياد آور شجاعت ها و از جان گذشتگي هاي مردان بزرگ از جنس ايثار است كه براي مقابله با هر گونه خطرات و حوادث از هيچ كوششي دريغ نكرده ، بلكه تمام وقت با آمادگي لازم براي پوشش ايمني و آرامش خاطر شهروندان تلاشمي كند . از اين رو رويكرد سازمان ، همگام با رشد و توسعه شهري ارتقاء سطح ايمني بوده و از طرفي فرهنگ سازي و آموزشهاي همگاني با هدف همراهي ومشاركت مردم با شعار هميشگي شهري ايمن با مشاركت شهروندان ميباشد .

سرپرست سازمان

معرفي سازمان:

1.     سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري زنجان سازماني است وابسته به شهرداري كه داراي شخصيت حقوقي مستقل و استقلال مالي و اداري است و طبق اصول بازرگاني اداره مي شود كه جهت نيل به اهداف خود اقدام به اجرا موضوعات ذيل با رعايت مقررات موضوعه مي نمايد.

2.       تهيه آمار و اطلاعات مربوط و ارتباط با مراكز اطلاعاتي

3.       ارتباط وهمكاري و هماهنگي و مشورت با مراكز علمي ، نظامي ، پزشكي و ساير سازمانها و اشخاص ذيربط

4.       شناسايي و تملك اراضي پس از تحصيل مجوز قانوني جهت تامين نيازهاي مرتبط با اهداف و وظايف سازمان حسب مقررات مربوطه

5.       تعيين صلاحيت فني و امكانات شركتهاي خصوصي و دولتي تحت عناوين مختلف اعم از طرح ايمني يا شارژ كننده و فروشنده و سازنده ماشين ها وقطعات و ادوات و تجهيزات مختلف مربوط به امور ايمني ونجات و آتش نشاني در سطح جامعه

6.       اقدامات لازم در جهت ارتقاء سطح دانش و بينش فني كاركنان و ارتباط با مراكز علمي و فني و دانشگاهي در داخل و خارج كشور با رعايت مقررات موضوعه.

7.       اشاعه و بكارگيري رشته هاي مختلف ورزشي بين پرسنل سازمان خصوصاً كادر عمليات بمنظور تقويت و آمادگي جسماني و بالا بردن روحيه افراد كه لازمه اين حرفه مي باشد . تمام پرسنل بايد عملياتي باشند و بخشهاي ستادي در حال گردش عملياتي باشند و تامين فضاها و تاسيسات لازم براي اين منظور.

معرفي شوراي سازمان و هيئت مديره :

شوراي سازمان   

 1- دكتر مسیح اله معصومی شهردار و رئیس شورا

2- غلامحسن احمدي ------  عضو شورا

3- دكتر نصيري ---------------  عضو شورا

4- مينا حيدري----------------  عضو شورا

5- رضا حسيني--------------  عضو شورا

هيئت مديره سازمان

1-غلامحسن احمدي -------- رئيس هيئت مديره

2- حسين محمدي -------------  عضو هيئت مديره

3-سيدحميد موسوي--------  عضو هيئت مديره

ارتباط مستقیم

برای ارتباط با مدیر عامل و طرح پيشنهادات و شكايات اینجا کلیک نمایید


 

 


دی ان ان